Oddíl "Russian Martial Arts" SPARTAKUS Vsetín

RMA - RUSSIAN MARTIAL ARTS (ruská bojová umění) představují souhrn bojových stylů vzniklých na území Ruska. Tyto bojové styly využívají řadu specifických principů, technik a jejich kombinací. Základním znakem ruských bojový stylů je neortodoxnost, tvrdost a praktičnost. Mezi nejznámnější ruské bojové styly patří  RUKOPAŠNY BOJ, SAMBO a SYSTEMA.

KONTAKT:
Oddíl "RUSSIAN MARTIAL ARTS"
Fighters centrum Spartakus Vsetín, z.s.
Mostecká 367

755 01 Vsetín 

IČO: 22845062  web: https://www.box-spartakus.cz/

TRENÉR:
Mgr. Nikolaj MARTINÁK

tel. +4206034331810, specialnipriprava@email.cz

Náplň činnosti oddílu:                                                       

Činnost   oddílu     je   zaměřena     na     výcvik     sebeobrany     stylem  "russian  martial    arts".    Mimo      tréninku    sebeobrany   se    členové  oddílu   mohou     věnovat    i     výcviku      dalších      branných    aktivit  (zdravotnická    první       pomoc,        obranná      střelba,       "vojenské"  horolezectví,     základní   dovednosti   potřebné   k    přežití   ve   volné přírodě,   parašutismus,  atd.).

Členství v oddílu:                                                           

Členem  oddílu se   může  stát osoba starší  18 let, která se chce aktivně věnovat tréninku sebeobrany.                       

Informace   o  trénincích  a  plánovaných  akcích  najdete  v KALENDÁŘI AKCÍ 

Náš klub spolupracuje se školou bojových umění "SIBIRSKIJ VJUN" z ruského Novosibirsku, kterou řídí  mistr RMA  Dmitrij SKOGOREV.       

Tato škola představuje to nejlepší,  s čím se lze v oblasti výcviku RMA v současné době v Rusku i ve světě setkat. Na rozdíl od jiných  škol RMA, které se vydaly cestou  komerčního projektu, škola SIBIRSKIJ VJUN je založena na vytvoření přátelského a kultvovaného prostředí, které přispívá k pochopení a správné aplikaci základních principů   RMA v jeho výcviku i reálném boji.

Nedílnou součástí kultury školy SIBIRSKIJ VJUN je kladení důrazu na duchovní stránku rozvoje bojovníka RMA.

Další tréninkovým partnerem  našeho oddílu je klub "SIBIRSKIJ VJUN" Lipsko  (Německo), s jehož členy se pravidelně potkáváme. 

RMA CAMP 2019 "Weapons and fire"

Ve  dnech   3. - 5.5.2019    se    na  Vysočině     uskutečnil  mezinárodní  klubový tréninkový  camp. Akce    byla   pořádána  ve spolupráci  s  instruktorem RMA  DMITRIJEM SKOGOREVEM ze školy SIBIŘSKÝ VJUN z ruského  Novosibirsku.  Akce   se   zúčastnila padesátka účastníků z Česka, Ruska, Německa,  Francie a Rakouska.  Hlavními tématy    cvičení   byla   sebeobrana   a  boj   za  použití dlouhé tyče  a   nože. Akce byla také  dalším  pokračováním naší spolupráce s klubem RMA z německého Lipsku.