AKTUÁLNÍ AKCE

Aktuálně připravované tréninky sebeobrany stylem RMA:       

  Dne 30.5..2023  se koná trénink RMA  od 19.30 v gym Spartakus.


 VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

V letošním roce z důvodu velké obsazenosti střelnice a kolize s našimi termíny uskutečníme pouze jednu LONG RANGE na 500 m na střelnici ve Střelné. Termín akce je stanoven na sobotu 30.9.2023.

Pro členy oddílu SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA máma domluven "zážitkový" trénink střelby na asfaltové holuby. Tomuto střeleckému odvětví se věnujeme jen okrajově, ale určitě patří do rejstříku střeleckých dovedností. Není to úplně jednoduché, ale je to zábava. Po tréninku můžeme případně chvilku posedět a opéct si špekáček. Nejlepší HOLUBÁŘ obdrží malou cenu....

WOLFRAM 2023

02.06.2023

Tradiční klubový komplexní terénní takticko-střelecký výcvik je věnován vzpomínce na příslušníky paradesantní skupiny WOLFRAM působící v době druhé světové války v Beskydech.

Střelnice ZBROJOVKA ve Vsetíně je pro členy střeleckého oddílu SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA pod TJ Slovan Vsetín a jejich individuální tréninky otevřena v následujících termínech:

Někdy je potřebné se trochu uvolnit a kromě běžné tréninkové střelby se i trochu pobavit a pohrát. Proto si skupinka členů oddílu udělala 15.4.2023 speciální "apokaliptický" trénink puška - pistole.