AKTUÁLNÍ AKCE

Aktuálně připravované tréninky sebeobrany:

  •             úterý  17..5.2022 19.30-21.00 gym SPARTAKUS - skupina POKROČILÍ
  •             čtvrtek  19.5.2022 18.30-20.00  gymnázium Vsetín  - skupina ZAČÁTEČNÍCI - vybavte se šátky a blůzou


 VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

Pro rok 2022 se nám podařilo zajistit dva termíny pro oddílový výcvik střelby z pušek na dlouhou vzdálenost v prostoru střelnice v obci Střelná. Střelnice Střelná je jedna z nejdelších civilních střelnic v České republice (střelba až na 1.500 m). Střelnice leží jen 26 km od Vsetína. Při našem výcviku budeme využívat terčové vzdálenosti 100 až 500...

" Paradesantní výsadek proběhl nezvykle hladce. Zbývalo se jen terénem dostat k místu určení a splnit zadaný diverzní úkol. Plán akce byl jednoduchý a pro účastníky výsadku a absolventy výcviku commandos se zdál rutinní. Tak si to představovali i plánovači v centrále. Že zdání klame pochopili hned po několika krocích ...... pak už jen ve svých...

Střelnice ZBROJOVKA ve Vsetíně je pro členy střeleckého oddílu SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA pod TJ Slovan Vsetín a jejich individuální tréninky otevřena v následujících termínech:

Střelecký pistolový trénink pod vedením střeleckého bude zaměřen na řešení modelových střeleckých situací s využitím krytu, přemisťování či změny polohy. Při tréninku bude využit i pohybující se cíl a některé situace budou probíhat za využití prvku fyzické námahy či stresu.

Dne 9.3.2022 proběhla v Prostějově na střelnici společnosti G.S.A. střelecká soutěž "MUNICIPAL POLICE CHALLENGE 2022". Dvoučlenný tým Městské policie Vsetín ve složení Niky Martinák a Jan Hersi Zbránek mezi dvaceti družstvy městských policií z celé ČR obhájil po dramatickém rozstřelu druhé místo z minulého ročníku soutěže.