AKTUÁLNÍ AKCE

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu  v souvislosti s pandémií coronaviru se  střelecké tréninky ani tréninky RMA  do odvolání nekonají.


 VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

Ve dnech 7. - 8.3.2020 se na jedné z nejdelších střelnic v České republice v obci Střelná uskutečnily extrémní střelecké závody. Ty byly zaměřeny na prověření bojových střeleckých dovedností účastníků z dlouhé i krátké střelné zbraně při fyzické zátěži.

Dne 15.2.2020 proběhl střelecký kurz věnovaný tématu "pohyb s krátkou střelnou zbraní" při obranné střelbě. Vhodný způsob držení zbraně ve stresové situaci, kdy je střelec nucen změnit stanoviště nebo vyřešit obrannou situace za pohybu, by měl patřit mezi základní střelecké dovednosti. Nedílnou součástí přípravy střelce je i "sušení" v tělocvičně,...

Ve dnech 24.-26.1.2020 proběhla v Beskydech tradiční zimní akce Speciální přípravy RMA spojená s výcvikem sebeobrany a survivalových dovedností.

PF 2020

31.12.2019

"Cestu buď najdu, nebo udělám."

28.12.2019 se uskutečnil poslední klubový trénink RMA v kalendářním roce. Už tradičně se odehrával v terénu a v nočním čase a byl ukončen společenským posezením účastníků. Letošním cílem akce byla rozhledna na hoře Vartovna ve Vizovických vrších.