AKTUÁLNÍ AKCE

 Termíny tréninků :

  • Vzhledem k opatření vlády v souvislosti s COVID 19 se tréninky RMA  do odvolání ruší. 
  • Venkovní střelnice mohou fungovat v režimu 1+1, proto v současné době nabízíme intenzivní INDIVIDUÁLNÍ STŘELECKÉ TRÉNINKY zaměřené na pistolovou střelbu (základní i pokročilé DRILY obranné střelby, modelové situace).

             OBJEDNÁVKY: +420603433180 nebo specialnipriprava@email.cz   

  • Hlavní klubové závody ve střelbě by se měly konat v sobotu  5.12.2020.

     VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

TRADIČNÍ KLUBOVÉ STŘELECKÉ ZÁVODY budou sestávat ze tří soutěžních situací. Hodnocení soutěže proběhne dle klubových pravidel (čas + hodnocení požadované eliminace cíle s následnou časovou penalizací). Terče budou papírové a poppery.

Dne 24.10.2020 proběhl za omezení v důsledku pandemie COVID 19 intenzivní trénink základních drilů obranné střelby pod vedením střeleckého instruktora. Trénink byl zaměřen na střelbu do 15 m, změnu polohy střelce, změnu střeleckého stanoviště i střelbu z krytu.

Dne 12.9.2020 proběhl náročný střelecký a taktický trénink bojové střelby. V rámci tréninku docházelo k taktickému přesunu mezi střeleckými pozicemi včetně plnění fyzicky náročných úkolů. Překážky tvořila lanová lávka, úsek plazení či úsek vedoucí vodním tokem. Jako jednou z nejnáročnějších překážek se ukázalo přemisťování břemena. Střelba...

Dne 10.9.2020 byl zahájen trénink skupiny začátečníků, kteří se chtějí naučit bojovat stylem RMA "russian martial arts". Oddíl RMA působí pod Fighters centrum SPARTAKUS Vsetín a Klubem SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA.

Ve dnech 15.-16.8. 2020 proběhl tradiční letní Klubový víkend SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVY RMA. Jedná se se o setkání členů Oddílu "Russian Martial Arts" Fighter centra Spartakus Vsetín a Oddílu střelby TJ Slovan Vsetín. Přes tři desítky účastníků měly možnost se zúčastnit střeleckých závodů, taktického tréninku CQB, tréninku sebeobrany nebo jen tak...