AKTUÁLNÍ AKCE

 Termíny tréninků :

  • Tréninky RMA budou probíhat po rozvolnění pandemických opatření.. 
  • Venkovní střelnice mohou fungovat v  režimu dle pandemických opatření.

            

   VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

Jediná naše klubová akce svého druhu v roce 2021. Koná se ve Žďáru nad Sázavou dne 19.6.2021.

Tréninkové střelby pod vedením střeleckého instruktora budou zaměřeny na opakování střelby na zásahové zóny protivníka s aplikací příslušných taktických postupu sebeobranné střelby. Zásahové zóny na těle protivníka jde efektivně využít k jeho rychlé eliminaci případně k eliminaci bez smrtícího účinku.

Tréninkové střelby pod vedením střeleckého instruktora budou zaměřeny na opakování drilů dynamické střelby z pušky. Akce proběhne za dodržování podmínek proticovidových opatření.

Dne 22.5.2021 v čase 18.00-19.00 bude členům našeho střeleckého klubu umožněn na střelnici v Pozděchově nástřel pušek na akci LONG RANGE 2021.

Tréninkové střelby pod vedením střeleckého instruktora budou zaměřeny na opakování drilů obranné střelby. Na závěr tréninku proběhne malý závod na dvě STAGES. Akce proběhne za dodržování podmínek proticovidových opatření.

V měsícu dubnu 2021 proběhly první puškové tréninky v letošním roce. Byly věnovány opakování základních drilů střelby z dlouhé zbraně (střelecké polohy, přebíjení, přechod na sekundární zbraň, nahazování") . Vzhledem ke způsobu organizace akce v souvislosti s opatřeními proti COVID-19 šlo o intenzivní individuální tréninkové lekce pod dohledem...