AKTUÁLNÍ AKCE

TRÉNINKOVOU  ČINNOST  RMA  OBNOVUJEME  od  17.5.2020. 

Tréninky se  budou konat ve venkovním prostředí (sportoviště u  SPŠS Vsetín, ul.  Pod  Strání u č.p. 1776,  travnatá   plocha    vedle  hokejbalového hřiště).  

Tréninky  se budou konat v čase 18.30 - 20.00 hodin.

  • neděle 17.5.2020  trénink RMA
  • úterý 19.5.2020 trénink RMA
  • úterý 26.5.2020 trénink RMA
  • neděle 31.5.2020 trénink RMA

   VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

Letošní KLUBOVÝ VÍKEND tradiční akce s guláškem a grilovačkou proběhne na střelnici v Pozděchově o víkendu 15.-16.8.2020. Přesný program bude upřesněn (střelby, výcvik RMA, další aktivity).

Střelecký a taktický kurz bude věnován specifikům střelby v místnosti. Účastníci kurzu budou střílet z pozic obvyklých při pobytu a pohybu v místnosti. Dále se naučí takticky vstupovat do místnosti a využít nábytek jako optický kryt před střelbou protivníka. Při tréninku bude využit i pohybující se terč.

Střelecký kurz je určen pro střelce, kteří ovládají svou pušku a pistoli na základní úrovni a chtějí dále zdokonalit své dovednosti. Pod dohledem střeleckého instruktora proběhne nácvik ADVACED drillů souvisejících se střelbou z pušky a pistole. Účastníci kurzů si také projdou několik modelových situací včetně střelby na pohybující se cíl...

Kondiční tréninkové střelby z pistole pod vedením střeleckého instruktora. Účastníci akce absolvují 10 různých střeleckých cvičení zaměřených na opakování základních drilů obranné střelby z pistole.

Střelecký kurz PISTOLE + PUŠKA pro méně zdatné střelce s opakováním základních drilů sebeobranné střelby a modelovými situacemi. Účastníci akce si mohou kompletní vybavení zapůjčit přímo na střelnici. Akce je určena pouze pro členy Speciální přípravy RMA a SO TJ Slovan Vsetín.