STŘELECKÁ PŘÍPRAVA

  • PŘÍPRAVNÉ KURZY ke zkoušce na zbrojní průkaz 
  • KURZY OBRANNÉ STŘELBY (puška, pistole, brokovnice)
  • KURZY SEBEOBRANY s využitím střelné zbraně i bez ní
  • INDIVIDUÁLNÍ STŘELECKÁ PŘÍPRAVA   
  • ZÁŽITKOVÉ STŘELBY pro osoby bez zbrojního průkazu 


PŘÍPRAVNÉ KURZY K ODBORNÉ PRAKTICKÉ ZKOUŠCE NA ZBROJNÍ PRŮKAZ  připravují na všechny aspekty praktické části zkoušky. 

Kurz organizujeme na naší klubové střelnici ve Vsetíně nebo naší smluvní střelnici v obci Pozděchov. Umístění střelnic je ideální pro zájemce z okolí měst Vsetín a Zlín.

Příprava trvá cca 7 vyučovacích hodin  rozdělených do tří  lekcí praktické manipulace se zbraněmi včetně střelby.

Zaměřujeme se na individuální přípravu klientů nebo malých skupin do  čtyř osob. 

KURZY OBRANNÉ STŘELBY  z pistolí, samonabíjecích pušek a taktických brokovnic.  

Střelecké kurzy připravujeme na různých střeleckých úrovních s různou tématikou tak, aby jednotlivá cvičení odpovídala metodice moderní obranné střelby a co nejvíce se přiblížila reálným situacím.            

INDIVIDUÁLNÍ KURZY STŘELBY jsou určeny pro klienty, kteří mají specifické požadavky nebo se chtějí rychleji posunout ve svých střeleckých dovednostech, přičemž jsou ochotni věnovat větší objem finančních prostředků na své zdokonalení.

ZÁŽITKOVÉ STŘELBY jsou určeny pro skupiny osob bez zkušenosti se střelbou nebo nevlastnící zbrojní průkaz.  Střelby se provádí z řady střelných zbraní, které si dle aktuální nabídky vyberou zákazníci.

Střelby  organizujeme na naší smluvní střelnici v obci Pozděchov. Umístění střelnice je ideální pro zájemce z okolí měst Vsetín a Zlín.  

KURZY PRAKTICKÉ SEBEOBRANY  poskytujeme hromadný i individuální  výcvik  v    oblasti  sebeobrany se střelnou zbraní i bez ní.   Náš výcvik se zaměřuje na trénink praxí prověřených a reálně  použitelných sebeobranných technik.

Zájemci   o    obrannou   střelbu   a její pravidelný výcvik se mohou stát členy  STŘELECKÉHO ODDÍLU TJ SLOVAN VSETÍN.   Podmínkou členství v oddíle je  pravidelná účast na klubových akcích  a držení zbrojního průkazu.   Členství   v  oddíle  sebou    přináší   finanční  zvýhodnění účasti   na  výcvikových  akcích  a možnost  účasti    na   speciálních   veřejnosti   uzavřených oddílových  akcích.  

INFORMACE KE ČLENSTVÍ : specialnipriprava@email.cz  nebo  +420 603 433 180