Otevřena skupina RMA pro začátečníky

10.09.2020

Dne 10.9.2020  byl   zahájen trénink  skupiny začátečníků, kteří  se chtějí naučit bojovat stylem RMA "russian martial arts".  Oddíl RMA  působí pod Fighters centrum SPARTAKUS Vsetín a Klubem SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA. 

REGISTRACE zájemce o tréninky : https://forms.gle/qXiApM8WuUzaSGfe6

Náš   klub   vyučuje  účinnou směsici principů a technik SYSTEMY - SAMBA - RUKOPAŠNOVO BOJA,  která je vhodná pro reálný sebeobranný boj a je prověřena praxí. Využíváme i technik boxu a MMA.

Lekce    vede   zkušený    instruktor    bojových    umění     s    profesionální trenérskou  "B"  a   koncesovaný  instruktor   střelby   Mgr. Nikolaj Martinák. Součástí tréninků sebeobrany  je výuka základů taktiky, psychologie, práva a první pomoci v případě využití sebeobrany.

Tréninky  budou  probíhat  ve  čtvrtky  od  18.30  do 20.00 hodin v tělocvičně Masarykova Gymnázia ve Vsetíně, ul. Tyršova.

Tréninky  jsou  určeny  pro  osoby  starší  18 let. Na základě osobní konzultace a svolení zákonného zástupce  i pro osoby   starší  16 let. 

Zájemce o výcvik se musí prokázat čistým výpisem z rejstříku trestů. Předpokladem účasti na trénincích je dobrý zdravotní stav a zájem se zdokonalovat.

Po absolvování základního výcviku se mohou noví cvičenci účastnit sparingových tréninků a tréninků s pokročilými členy oddílu. Je tak možnost trénovat až třikrát týdně.