Otevíráme výcvikovou skupinu sebeobrany RMA pro začátečníky

09.09.2021

Ve čtvrtek 9.9. 2021 otevíráme výcvikovou skupinu sebeobrany stylem "russian martial arts" určenou ZAČÁTEČNÍKŮM. Tréninky se konají  každý čtvrtek  v tělocvičně Masarykova gymnázia Vsetín v čase 18.30 - 20.00 hodin.  Sraz je  vždy v 18.20 před hlavním vchodem do školy.  Nábor do skupiny začátečníků probíhá celé září. Od října probíhá tříměsíční výcvikový cyklus.

Tréninky  vede instruktor Mgr. Nikolaj Martinák  s profesionální trenérskou licencí "B" v oblasti bojových umění.  Trénujeme reálnou sebeobranu podle našich praktických zkušeností profesionálů v oblasti bezpečnosti.  Do výcviku zahrnujeme i  psychologickou, právní  a zdravotnickou přípravu.

Tréninky jsou určeny pro osoby  starší 18 let, které chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a chtějí získat dovednosti, které by jim mohly efektivně pomoci  v krizových situacích. Tréninky zvládne každý s průměrnou fyzickou kondicí, běžným zdravotním stavem a vůlí pracovat na svém zdokonalování.

Měsíc září  bude věnován náboru.  První tříměsíční tréninkový semestr proběhne od října do prosince 2021. Po absolvování základního výcviku (dva semestry) je možno přestoupit do skupiny pokročilých. 

REGISTRACE ZÁJEMCŮ ZDE: REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ