AKTUÁLNÍ AKCE

Aktuálně připravované tréninky sebeobrany stylem RMA:       

27.2.2024 od 19.30 gym SPARTAKUS Vsetín

 VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

Rozhovor o projektu ZÁKLADNÍ BRANNÝ VÝCVIK a problematice připravenosti občanů na krizové situace, který se uskutečnil pro REGIONÁLNÍ TV. Projekt je podpořen finančními prostředky z Ministerstava obrany České republiky.

Dne 22.6.2023 proběhla v rámci projektu ZÁKLADNÍ BRANNÝ VÝCVIK 2023 přednáška věnovaná problematice KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ v době živelných katastrof, havárií či ohrožení státu. Odborný pracovník Bc. Dalibor Hořanský seznámil účastníky projektu se základní legislativou upravující činnost v době krizových situací, strukturou orgánů a subjektů krizového...

Dne 18.6.2023 proběhl v rámci projektu ZÁKLADNÍ BRANNÝ VÝCVIK 2023 druhý branný den. Akce byla zaměřena na nácvik survivalových dovedností. Výcvik se uskutečnil pro členy střeleckého oddílu SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA pod TJ Slovan Vsetín, z.s. v areálu soukromé střelnice v obci Pozděchov. Možnost zúčastnit se akce dostali i rodinní příslušníci členů...

Dne 11.6.2023 proběhl v rámci projektu ZÁKLADNÍ BRANNÝ VÝCVIK 2023 první branný den. Akce byla zaměřena na nácvik první pomoci a seznámení s psychologickou stránkou krizových situací. Výcvik se uskutečnil pro členy střeleckého oddílu SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA pod TJ Slovan Vsetín, z.s. ve spolkovém areálu ve Vsetíně na Dolní Jasence.

Tradiční klubový komplexní terénní takticko-střelecký výcvik je věnován vzpomínce na příslušníky paradesantní skupiny WOLFRAM působící v době druhé světové války v Beskydech.