AKTUÁLNÍ AKCE

Aktuálně připravované tréninky sebeobrany:             VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

Letní takticko-střelecký výcvik byl tradičně věnován nácviku a prověrce základních branných dovedností včetně střelby ze samonabíjecí pušky a pistole. Akce byla koncipována jako soutěž dvoučlenných střeleckých teamů. Účastníci během 18 hodin absolvovali řadu taktických úkolů se závěrečnou střeleckou prověrkou. Akce je věnována památce...

Dne 9.3.2022 proběhla v Prostějově na střelnici společnosti G.S.A. střelecká soutěž "MUNICIPAL POLICE CHALLENGE 2022". Dvoučlenný tým Městské policie Vsetín ve složení Niky Martinák a Jan Hersi Zbránek mezi dvaceti družstvy městských policií z celé ČR obhájil po dramatickém rozstřelu druhé místo z minulého ročníku soutěže.

V sobotu 26.2.2022 proběhl řízený oddílový pistolový střelecký trénink, který byl věnován procvičování střelby s využitím krytu jako taktického prvku při obranné střelbě. V programu tréninku nechyběl suchý střelecký nácvik ani závěrečné prověrkové cvičení.

Dne 23.1.2022 proběhl klubový seminář věnovaný aplikované sebeobraně. K sebeobraně nepatří jen nácvik sebeobranných technik. Kvalitní výcvik musí obsahovat i prvky psychologické a taktické přípravy. Neodmyslitelnou součástí je i nácvik první pomoci.