AKTUÁLNÍ AKCE

Aktuálně připravované tréninky sebeobrany:             VÝCVIK STŘELEB, SEMINÁŘE, VÝCVIKOVÉ CAMPY a další akce: 

Dne 9.3.2022 proběhla v Prostějově na střelnici společnosti G.S.A. střelecká soutěž "MUNICIPAL POLICE CHALLENGE 2022". Dvoučlenný tým Městské policie Vsetín ve složení Niky Martinák a Jan Hersi Zbránek mezi dvaceti družstvy městských policií z celé ČR obhájil po dramatickém rozstřelu druhé místo z minulého ročníku soutěže.

V sobotu 26.2.2022 proběhl řízený oddílový pistolový střelecký trénink, který byl věnován procvičování střelby s využitím krytu jako taktického prvku při obranné střelbě. V programu tréninku nechyběl suchý střelecký nácvik ani závěrečné prověrkové cvičení.

Dne 23.1.2022 proběhl klubový seminář věnovaný aplikované sebeobraně. K sebeobraně nepatří jen nácvik sebeobranných technik. Kvalitní výcvik musí obsahovat i prvky psychologické a taktické přípravy. Neodmyslitelnou součástí je i nácvik první pomoci.

V sobotu 4.12.2021 proběhl náš tradiční klubový zimní střelecký závod. Akce se zúčastnila třicítka střelců. Prověřit si své střelecké dovednosti na čtyřech různorodých STAGES přijeli členové Střeleckého oddílu TJ Slovan Vsetín včetně pozvaných hostů z Opavy a Ostravy. Akci přálo počasí, nálada teamu i sportovní výsledky, takže PERFECT DAY na...